درباره پارس رادین

درباره ما

پارس رادین
همه ما اهداف متفاوتی برای آینده خود ترسیم کرده ایم و قطعا همه جهت رسیدن به آنها همواره نیازمند برنامه صحیح و راهی مطمئن می باشیم. اهدافی مانند : ادامه تحصیل، یافتن شغلی مطمئن، زندگی در آرامش و آسایش، نیاز به رعایت حقوق شهروندی، تجربه فرهنگ های جدید، ماجراجویی و یا حتی سرمایه گذاری های خارجی که تمامی اینها با یک روند برنامه ریزی شده به آسانی قابل دستیابی می باشند.
پارس رادین
اما داشتن آگاهی و اطمینان ازینکه چه اهدافی در آینده برای هر یک از افراد مفید خواهد بود، امری بسیار دشوار است. قشر جوان تحصیل کرده این مرز و بوم نیز از این قاعده مسنثنی نبوده و همواره به دنبال یافتن راهکارهایی عملی و کاربردی بوده تابتواند از این طریق آینده ای روشن تر را برای خود متصور شود. بدیهی است که بهره گیری از تجربه های افراد کارآزموده و متعهد ، راه را برای نسل جوان هموارتر خواهد ساخت . فرآیند رفتن دانشجویان مشتاق و نخبه به خارج از کشور جهت ادامه تحصیل امری است که از گذشته شاهد آن بوده ایم. البته این روند در گذشته با دشواری های بسیاری همراه بود، چرا که مسیر روشن و مشخص نبوده و افراد کمی مایل به انجام این کار بودند.
10 سال پیش گروهی از دانشجویان ممتاز و فرهیخته از دانشگاه های صنعتی شریف، تهران، تربیت مدرس و امیرکبیر بر آن شدند تا این راه پرفراز و نشیب را به امید کسب علم و تجربه طی نمایند. بدین منظور، اقدام به گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر آمریکا – استرالیا- کانادا و اروپا نمودند. برخی از دوستان موفق به رفتن شدند و گروهی دیگر بنا به دلایل شخصی از طی کردن این مسیر بازماندند. اما قطعا هیچ تلاشی بی ثمر و بی نتیجه نخواهد ماند ، این دو گروه با همکاری هم همت گماردند تا به سایر دانشجویان و علاقه مندان، در این راه یاری رسانند. برای نیل به این مقصود همگی اقدام به ارائه مشاوره و گرفتن پذیرش تحصیلی نمودند و تا کنون به دانشجویان بسیاری کمک کردند تا با فراغ خاطر و آسودگی هر چه بیشتر بتوانند به اهداف آتی خود دست یابند.

موسسه حقوقی پارس رادین با هدف ارائه مشاوره تخصصی در خصوص گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر خارج از کشور پای به عرصه ارتقای علم و فرهنگ نهاد. بی شک خلاء افراد صاحب نظر و متخصص در زمینه ارائه مشاوره های تحصیلی، برای آن دسته از دانشجویان خلاق و نخبه که قصد طی نمودن مدارج عالی علمی در برترین دانشگاه های سرتاسر جهان را دارند، به عنوان چالشی جدی پیش روی این سروران، حس می شود. ما این افتخار را داریم تا با فراهم سازی بستری مناسب، اقدام به گردآوری اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر خارجی و داخلی نموده و با ارائه مشاوره های تخصصی از سوی اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر خارجی و داخلی، زمینه رشد و بالندگی را برای متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور مهیا سازیم.

پارس رادین
بنابراین گام نخست را با قاطعیت بردارید تا در گام های بعدی لحظه به لحظه به سوی هدف، با افتخار همراهی تان کنیم . برای اطلاع از جزئیات بیشتر خدمات موسسه حقوقی پارس رادین از طریق منوهای زیر به صفحه هریک از این خدمات مرجعه کنید و در صورت نیاز از طریق شماره های پایین صفحه با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید:

تماس با ما

  • شماره تماس: 88790181-021
  • شماره تماس: 88791340-021
  • ایمیل: Info@persianradin.com
  • آدرس: تهران، جردن، بلوار آفریقا، خیابان قبادیان شرقی، پلاک ۵، طبقه اول، واحد ۴

صفحات اجتماعی

نمایندگی مراکز

    کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس رادین میباشد