جاب آفر آلمان

جاب آفر آلمان

جاب آفر آلمان یکی از روش های مهاجرت کاری به آلمان است. از آن جا که مهاجرت کاری به آلمان طرفداران زیادی دارد، در این مقاله از سری مقالات موسسه مهاجرتی پارس رادین، شرایط جاب آفر آلمان را برای شما متقاضیان مهاجرت به آلمان توضیح خواهیم داد.

کار در آلمان به واسطه اقتصاد پر رونق این کشور و صنعت پیشرفته و توسعه یافته آلمان، هدف خیلی ها است. جاب آفر آلمان مزایا و معایبی نسبت به هر یک از روش های دیگر مهاجرت به آلمان دارد. اخذ ویزای A17 آلمان،‌ دریافت بلو کارت، اقامت آلمان از طریق تحصیل یا دریافت ویزای جاب سیکر روش هایی هستند که به واسطه آن ها می توانید اقامت آلمان را به دست آورید. از طریق لینک های زیر می توانید در مورد هر یک از این روش ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چرا جاب آفر آلمان؟

کشورهای اروپایی بسیاری، مخصوصا آلمان با کمبود نیروی کار متخصص و جوان مواجه هستند. آن ها تمایل دارند نیروی کار تعلیم دیده و متخصص را برای کار در شرکت ها و کارخانه های خود جذب کنند. آلمان از کشورهای اروپایی مهاجر پذیر است. پس اگر قصد مهاجرت به اروپا را دارید، آلمان و ویزای جاب آفر آلمان می توانند برای شما مناسب باشند.

البته دریافت ویزای کاری آلمان انقدرها هم راحت نیست. حتی اگر شما جاب آفر آلمان (Job Offer یا پیشنهاد شغلی) هم داشته باشید، ویزای کاری آلمان در صورتی به شما داده می شود که بتوانید توانایی و ویژگی های منحصر به فرد خود را به دولت آلمان ثابت کنید.

جاب آفر آلمان اولین روشی است که برای مهاجرت کاری به آلمان به ذهن همه می رسد. پیشنهاد کاری یک کارفرمای معتبر آلمانی به احتمال زیاد می تواند موجب اخذ ویزای کاری آلمان شود.

شرایط جاب آفر آلمان

اگر موفق به دریافت جاب آفر آلمان یا پیشنهاد شغلی شوید و سفارت موافق ورود شما به آلمان باشد، یک ویزای کاری یک ساله به شما داده می‌شود. با این ویزا می توانید یک سال در آلمان اقامت داشته باشید و کسب درآمد کنید. شما برای دریافت پیشنهاد شغلی یا جاب آفر آلمان حداقل نیاز به مدرک لیسانس، سن زیر ۴۵ سال و مهارت و تخصص در زمینه‌ای خاص دارید.

اگر کارفرمای آلمانی تصمیم به جذب شما بعنوان نیروی کار خارج از آلمان و اتحادیه اروپا داشته باشد، باید اقداماتی انجام دهد. کارفرمای آلمانی پیش از ارائه جاب آفر یا پینهاد شفلی به شما باید آگهی درخواست نیروی کار را ۳ ماه در آلمان و ۳ ماه در اتحادیه اروپا منتشر کند. اگر نیروی کار مورد نظر او ددر این ۶ ماه پیدا نشد، او می تواند به فرد دیگری خارج از آلمان و اتحادیه اروپا جاب آفر آلمان بدهد.

با طی این پروسه، کارفرما ثابت می کند که نتوانسته در میان آلمانی‌ ها، افرادی که اجازه کار در آلمان دارند، ساکنین کشور های اتحادیه اروپا و دانشجویان فارغ التحصیل شده از دانشگاه های آلمان فرد مورد نظر خود را پیدا کند. تحت چنین شرایطی جاب آفر شما توسط دولت و سفارت آلمان به رسمیت شناخته می شود.

اگر پایه حقوق شما به ماهییانه ۴۲۰۰ یورو برسد، پس از مدتی می توانید برای بلو کارت آلمان درخواست کنید.

مزایای جاب آفر

همیشه دریافت یک پیشنهاد شغلی و اقدام برای مهاجرت راحت تر از رفتن به آلمان و گشتن دنبال شغل است. به  همین دلیل جاب آفر آلمان طرفداران بیشتری از ویزای جاب سیکر دارد. اما با این وجود به دلیل سخت بودن شرایط جاب آفر آلمان شاید عده کمتری آن را به عنوان روش نهایی برگزینند.

دیگر تفاوت جاب سیکر و جاب آفر آلمان در نیاز ویزای جاب سیکر آلمان به گواهی تمکن مالی است. با ویزای جاب سیکر قرار است ۶ ماه برای پیدا کردن شغل به آلمان بروید. هنگام مراجعه به شفارت ازم است مدرکی داشته باشید که تمکن مالی شما را ثابت کند. سفارت و دولت آلمان نیاز دارند بدانند که شما قادر به پرداخت هزینه های شخصی خود در این ۶ ماه هستید. اما هنگامی که جاب آفر یا پیشنهاد شغلی داشته باشید، از بدو ورود به آلمان،‌مشغول به کار در آلمان می شوید و به همین دلیل گواهی تمکن مالی لازم نیست.

دریافت پیشنهاد شغلی یا جاب آفر آلمان به شما امکان کسب اقامت آلمان پس از مدتی را می دهد. شما با دریافت ویزای بلند مدت آلمان می توانید از مزایای زیادی همچون دریافت ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی، امکان تحصیل رایگان در آلمان فرزندان، امکان دریافت اقامت دائم آلمان و ... بهره ببرید.

موسسه مهاجرتی پارس رادین

جاب آفر آلمان تنها یکی از روش های مهاجرت به آلمان است. مشاورین ما در پارس رادین آماده ارائه مشاوره و پیشنهاد بهترین و مناسب ترین روش ها به شما عزیزان هستند. با ما تماس بگیرید تا طی یک مشاوره تلفنی رایگان به سوالات شما در خصوص جاب آفر آلمان پاسخ دهیم.

تماس با ما

  • شماره تماس: 88790181-021
  • شماره تماس: 88791340-021
  • ایمیل: Info@persianradin.com
  • آدرس: تهران، جردن، بلوار آفریقا، خیابان قبادیان شرقی، پلاک ۵، طبقه اول، واحد ۴

صفحات اجتماعی

نمایندگی مراکز

    کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس رادین میباشد