معرفی کالج الکساندر (Alexander College)

معرفی شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board)

شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board) یک مجموعه آموزشی است که در شهر تورنتو، ایالت انتاریو در کشور کانادا قرار دارد.

شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board)، بزرگ‌ترین مدرسه هیئت امنایی در کشور کانادا و چهارمین مدرسه بزرگ در آمریکای شمالی است. دفتر مرکزی این شورا در منطقه نورث‌ یورک (North York)‌ قرار دارد.

بارها در مقالات قبل از مزایای تحصیل در کانادا و اخذ ویزای دانش آموزی کانادا سخن گفته ایم. شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board) با مجموعه مدارسی که در منطقه تورنتوی کانادا دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای دانش آموزان دبستان و دبیرستان (دوره اول و دوم) برای اخذ ویزای دانش آموزی کانادا و پس از آن تحصیل در دانشگاه های کانادایی است.

موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجوی پارس رادین نماینده رسمی شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board) است. ما در پارس رادین آماده ایم تا با کمک به دانش آموزان عزیز ایرانی، زمینه اخذ ویزای دانش آموزی کانادا و تحصیل در این کشور را فراهم آوریم.

هزینه های تحصیل از اولین نگرانی های افراد هنگام مهاجرت تحصیلی است. اگر کانادا را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده اید و در مورد هزینه های تحصیل در کانادا نگران هستید، این مقاله می تواند به تعداد زیادی از سوالاتتان پاسخ دهد.

تحصیل در شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board)

فرزند شما در مدرسه ابتدایی شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board) مهارت های سوادآموزی و ریاضی مورد نیاز خود را برای موفقیت در طول دوران مدرسه و سالهای بعد از آن توسعه خواهد داد. ایجاد چنین شالوده ای در زمینه های کلیدی در طول دوران مدرسه ابتدایی به دانش آموزان اجازه می دهد تا استعداد کامل خود را بروز داده و شور و شوق خود را کشف کنند.

با آنکه فراگیری در کلاس درس بسیار مهم است، مدرسه ابتدایی زمانی در زندگی یک کودک هیجان انگیز بشمار می رود که تمام تجربه های جدید فراتر از کلاس درس نیز در آن موجود باشد. این مشارکت ها چه در برنامه های بعد از مدرسه صورت گیرد و چه در ورزش، راه های بیشماری برای دانش آموزان وجود دارد تا با زندگی آموزشی ارتباط برقرار نموده و حداکثر تجربه را کسب کنند.

والدین در طول این سالها نقش بسیار مهمی ایفا می کنند و ما باید اطمینان حاصل کنیم که شما تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار دارید تا فرزندتان به موفقیت حتمی نایل شود. کارکنان در مدرسه محلی تان همیشه برای کمک و پاسخگویی به سوالات  شما در دسترس هستند.

شما بعنوان یک دانش آموز دبیرستان در شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board) به انواع مختلف مدارس، برنامه ها و دروس بطور باورنکردنی دسترسی دارید. از برنامه های هنری و تخصصی گرفته تا تکنولوژی و ورزشی، ما برای تمام دانش آموزان برنامه داریم و میتوانیم در یافتن مسیر درست برای موفقیت در دبیرستان و فراتر از آن به شما کمک کنیم.

همچنین فرصت های بیشماری برای ارتباط در خارج از کلاس وجود دارد، از فعالیت های رهبری و داوطلبی تا ورزش و باشگاه. تجربه دبیرستان چیزی است که شما خودتان کسب می کنید و در TDSB ما برای تک تک دانش آموزان فرصتی فراهم می سازیم تا شور و شوق خود را دنبال کنند. 

علاقه مندان به تحصیل در کانادا می دانند که سطح علمی دانشگاه های کانادا به شدت بالاست. در مقاله زیر با جمع آوری اطلاعات از وب سایت های معتبر بین المللی ۱۰ دانشگاه برتر کانادا در سال ۲۰۲۰ را برای شما معرفی کرده ایم.

کودکستان و دبستان در شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board)

در شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board) فرصت‌های زیادی برای فرزند شما خواهد بود. آنها با شروع مدرسه، زمان هیجان انگیزی در زندگی‌ برای کسب مهارت‌های نو و یافتن دوستان جدید خواهند داشت.

برنامه کودکستان تمام وقت ما نیز یک محیط آموزشی غنی و ایمن را فراهم می‌کند که جهت ارائه بهترین شروع ممکن برای هر کودک طراحی شده است. ما از شیوه‌های تحقیق و یادگیری مبتنی بر بازی جهت فراهم کردن پشتوانه‌ای برای پیشرفت در شش زمینه: ریاضیات، علوم و تکنولوژی، رشد فردی و اجتماعی، بهداشت و فعالیت‌های بدنی، هنر و زبان استفاده می‌‌کنیم.

زبان: کودکان مهارت‌های اساسی‌ خواندن و نوشتن را کسب می‌‌کنند؛ ایده‌های خود را از طریق صحبت کردن، نقاشی، رنگ کردن، و نوشتن به اشتراک می‌‌گذارند؛ و یاد می‌گیرند که مستقلاً کتاب بخوانند. 

ریاضیات: کودکان شمارش، اندازه گیری، مرتب‌سازی، و طبقه‌بندی را یاد می‌‌گیرند؛ با تشخیص و خلق الگوها، مهارت‌های تحلیلی را نهادینه می‌‌کنند؛ و مهارت‌های حل مسئله، اشتراک ایده‌ها و تشریح مشاهدات را کسب می‌‌کنند.

علوم و تکنولوژی: کودکان کشف می‌‌کنند که تکنولوژی چگونه از طریق اکتشاف و ساختن، به ما در دنیایمان کمک می‌‌کند؛ با استفاده از مهارت‌های تحقیق (سوال، برنامه‌ریزی، پیش‌بینی‌، مشاهده، و ارتباطات) آزمایشات مختلف انجام می‌‌دهند؛ و دنیای طبیعی را کشف و مراقبت می‌‌کنند. 

رشد فردی و اجتماعی: کودکان مهارت‌های مورد نیاز برای ایجاد رابطه موفق با همسالان و بزرگسالان را کسب می‌‌کنند؛ احساسات دیگران را تشخیص داده و به آن‌ واکنش نشان می‌‌دهند؛ و یاد می‌‌گیرند که تفاوت‌های فردی را درک کرده و به آن احترام بگذارند. 

بهداشت و فعالیت‌های بدنی: کودکان در فعالیت‌های روزانه شرکت کرده و توانمندی، هماهنگی، تعادل و عادات سالم را پایه گذاری می‌‌کنند؛ و در مورد انتخاب‌های سالم غذایی و اهمیت فعال بودن بحث می‌‌کنند. 

هنر: کودکان خلاقیت و قدرت تخیل را از طریق هنر‌های تجسمی، موسیقی‌، نمایش و رقص بیان می‌‌کنند؛ ایده ها و نظرات درباره اشکال مختلف هنر را به اشتراک می‌‌گذارد؛ و فرهنگ‌های مختلف در سراسر دنیا، از جمله فرهنگ خود را یاد خواهد گرفت.

آموزش مبتنی بر بازی: یادگیری از طریق بازی و تحقیق رشد اولیه کودکان را ارتقاا می‌‌دهد؛ به خصوص در زمینه‌های کسب مهارت‌های حل  مسئله، تفکر در سطوح بالاتر، خلاقیت و کسب مهارت‌های اجتماعی. معلمان ما تجربه‌های یادگیری را برنامه‌ریزی می‌کنند که کودکان با آن به طور فعال در عمل و تفکر مشارکت می‌کنند.

مهاجرت از طریق تحصیل فرزند یکی از راه های مهاجرت است که معمولاً برای افرادی که فرزند دانش آموز دارند، مورد سوال می شود. مهاجرت از طریق تحصیل فرزند موضوع این مقاله است و به تمامی جنبه های این نوع مهاجرت می پردازیم.

ثبت نام در کودکستان های شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board)

ثبت نام در کودکستان های شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board) به صورت زیر است:

کودکستان مقدماتی (جونیور)

اگر فرزند شما تا 31 دسامبر 2020 چهار ساله می شود، می تواند در سپتامبر 2020 کودکستان مقدماتی (جونیور) را شروع کند.

کودکستان ارشد (سینیور)

اگر فرزند شما تا 31 دسامبر 2020 پنج  ساله می شود، می تواند در سپتامبر 2020 کودکستان ارشد (سینیور) را شروع کند.

نحوه ثبت نام  

ثبت نام برای تمام برنامه های کودکستانی TDSB در ماه فوریه آغاز می شود. ما مشتاق خوش آمد گویی به شما و فرزندتان هستیم!

گام اول – مدرسه محلی خود را پیدا کنید.

گام دوم – با دیدار از مدرسه محلی، مدارک زیر را با خود بیاورید:

  • مدارک سن (شناسنامه یا گذرنامه)  
  • مدارک آدرس (دو قطعه مدرکی که آدرس شما را نشان دهد، مثل قبض تلفن)  
  • مدارک واکسیناسیون (کارتی که فهرست واکسن هایی که فرزندتان تابحال دریافت کرده است را نشان دهد)
  • تایید تاریخ ورودتان به کانادا، البته اگر فرزندتان در کانادا متولد نشده باشد. خانواده های مقیم دائم و متقاضی پناهندگی میتوانند به طور مستقیم  در مدرسه ثبت نام کنند. از کودکان بدون وضعیت مهاجرت در مدارس ما  استقبال می شود و اطلاعات مربوط به آنها و خانواده هایشان با مقامات اداره مهاجرت در میان گذاشته نخواهد شد. برای ثبت نام  و دریافت نامه پذیرش در مدارس TDSB  لطفاً از دفتر پذیرش و برنامه های بین المللی (International Programs and Admissions Office) واقع در نورث یورک، خیابان یانگ (Yonge)، ساختما 5050 دیدن کنید.
ساختمان TDSB
دانش آموزان TDSB

کالج های کانادا از جمله کالج های برتر در سطح بین المللی هستند که سالانه هزاران دانشجوی کانادایی و غیر کانادایی را برای رسیدن به موفقیت بیشتر در مسیر دانشگاه های برتر جهان همراهی می کنند.

در مقاله زیر بیشتر در مورد کالج های کانادا صحبت کرده ایم.

آیا کسانی که بیشتر از سن مدرسه هستند هم میتوانند بعنوان دانش آموز در مدارس TDSB ثبت نام کنند؟

بله! شورای آموزش و پرورش تورنتو (TDSB) از طریق برنامه های اعتباری، دوره های عمومی و کلاس های ESL (انگلیسی بعنوان زبان دوم) در تمام مراحل زندگی و شغلی در خدمت بزرگسالان است.

با ما به تحصیلات خود ادامه دهید!

1. امتیازات مقطع دبیرستان را در یک مدرسه شبانه و یا یک دبیرستان بزرگسالان کسب کنید.

2. از طریق برنامه های اجتماعی ما برای خود سرگرمی ایجاد کنید، ورزش کنید، زبان یاد بگیرید و مهارتهای جدید کسب کنید.

3. از خدمات استخدامی و اشتغال ما استفاده کنید.

4. با فراگیری انگلیسی بعنوان زبان دوم، گواهینامه TESL دریافت کنید.

کالج الکساندر (Alexander College)

کالج الکساندر (Alexander College)

کالج الکساندر (Alexander College) یکی از برترین کالج های دنیاست که در شهر ونکوور کانادا واقع شده است. کالج الکساندر یکی از بهترین کالج های کاناداست و موسسه پارس رادین نماینده رسمی کالج الکساندر در ایران است.

شما با تحصیل در اسپانیا علاوه بر اینکه فرصت تحصیل در دانشگاه های خوب اسپانیا را دارید، از لحاظ هزینه تحصیل و زندگی نیز خیلی در مضیقه نخواهید بود.

دوره های زبان فرانسه در TDSB

فراگیری یک زبان دوم امتیازی برای هر دانش آموز و عامل کلیدی  در موفقیت علمی وی است. زبان دوم مهارت های کلی را در یادگیری افزایش می دهد، فرصت های شغلی را گسترش می دهد، درک میان فرهنگ ها را ارتقا می بخشد و شهروندان چند زبانه را در جهان خلق میکند.TDSB  زبان فرانسه را بعنوان زبان دوم در برنامه های مدارس ابتدایی و متوسطه ارائه می دهد.

برنامه زبان فرانسه پایه (Core French) به تمام دانش آموزان از کلاس 4 تا 8 به مدت 40 دقیقه در روز ارائه می شود و از کلاس 9 تا 12 در دوره متوسطه همچنان ادامه خواهد داشت. دانش آموزان کلاس 9 به یک امتیاز در زبان فرانسه بعنوان زبان دوم برای اخذ دیپلم دوره متوسطه نیاز دارند.

دو نوع برنامه فشرده زبان فرانسه وجود دارد: آموزش فرانسه (French) و دوره تکمیلی فرانسه (Extended French). هر دوی این برنامه ها بعنوان فرصت یادگیری زبان فرانسه برای دانش آموز، نه تنها فقط بعنوان یک برنامه زبانی، بلکه از طریق موضوعات تدریس شده در زبان فرانسه تنظیم شده اند.

دفتر حقوقی مهاجرتی پارس رادین، با داشتن سابقه ای بالغ بر 13 سال در امر مهاجرت و بورسیه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان به بهترین و برترین کشور ها و موسسات علمی جهانی، دارای نمایندگی رسمی از شورای آموزش و پرورش منطقه تورنتو (Toronto District School Board) بوده و با افتخار، توانایی اخذ پذیرش برای عزیزان متقاضی را داراست؛ شما می توانید حتی بدون پرداخت هزینه بررسی مدارک و به صورت تضمینی از طریق مشاورین و وکلای زبده پارس رادین برای پیوست به این جریان اقدام نمایید.

تماس با ما

  • شماره تماس: 88790181-021
  • شماره تماس: 88791340-021
  • ایمیل: Info@persianradin.com
  • آدرس: تهران، جردن، بلوار آفریقا، خیابان قبادیان شرقی، پلاک ۵، طبقه اول، واحد ۴

صفحات اجتماعی

نمایندگی مراکز

    کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس رادین میباشد