رزومه

رزومه

پارس رادین
رزومه تحصیلی (آکادمیک) که به اختصار با CV (Curriculum Vitae) نیز از آن یاد می¬شود، در حقیقت معرف شما و فعالیت های مهم بوده و در برگیرنده سوابق تحصیلی، پژوهشی، حرفه ای، دستاوردها، توانمندی ها و سایر فعالیت های شما می باشد. تهیه نمودن یک رزومه تحصیلی (CV) در زمره مهمترین مدارکی است که برای گرفتن پذیرش در مقاطع تحصیلی مختلف (به خصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی یعنی کارشناسی ارشد و دکترا)، برای دانشجویان متقاضی تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور الزامی است، چرا که این مدرک شناسنامه حرفه ای شما بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن، این امکان را برای تیم ارزیابی مدارک تحصیلی فراهم خواهد ساخت تا تشخیص دهند که آیا شما برای دوره و رشته تحصیلی مورد درخواست مناسب هستید و یا خیر. در حقیقت، اولین مدرکی که تیم ارزیابی مدارک را ترغیب به بررسی بیشتر سایر مدارک شما خواهد نمود، رزومه تحصیلی شما خواهد بود.
رزومه تحصیلی
در هنگام تهیه و نگارش رزومه تحصیلی، باید به نکات زیر توجه نمود:
  • رزومه تحصیلی باید تا حد امکان مختصر و مفید باشد (حداکثر در دو صفحه). بنابراین، از زیاده گویی و اعلام موارد غیر ضروری بپرهیزید.
  • رزومه تحصیلی باید حاوی اطلاعات ضروری شامل سوابق تحصیلی و کاری شما باشد.
  • ارائه یک رزومه تحصیلی ناقص و غیر استاندارد، ممکن است حتی باعث رد شدن درخواست پذیرش شما شود و این موضوع ارتباطی به سوابق درخشان کاری و تحصیلی شما ندارد.
با توجه به اهمیت ویژه رزومه تحصیلی (CV) در موفقیت پرونده گرفتن پذیرش تحصیلی شما، متخصصان موسسه مهاجرتی پارس رادین با داشتن تجربه و تخصص بالا و بهره گیری از اساتید و نخبگان این مرز و بوم، شما را در زمینه آماده سازی رزومه تحصیلی و رزومه کاری، برای ارسال به دانشگاه ها و سایر موسسات خارج از کشور یاری خواهد رساند. با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • شماره تماس: 88790181-021
  • شماره تماس: 88791340-021
  • ایمیل: Info@persianradin.com
  • آدرس: تهران، جردن، بلوار آفریقا، خیابان قبادیان شرقی، پلاک ۵، طبقه اول، واحد ۴

صفحات اجتماعی

نمایندگی مراکز

    کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس رادین میباشد