پذیرش تحصیلی

پذیرش تحصیلی

پارس رادین
با توجه به تنوع گسترده روند انجام مکاتبات و نحوه گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و کشورهای مختلف، بهره گیری از تجارب کارشناسان و مشاورین کاربا تجربه امری ضروری می باشد. چرا که فاکتور زمان و آگاهی دقیق از روند گرفتن پذیرش تحصیلی نقش بسزایی در پیشبرد اهداف دانشجویان متقاضی تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را ایفا می نماید. از طرف دیگر، یکی از مهمترین مراحل در گرفتن پذیرش تحصیلی آگاهی از مدارک مورد نیاز می باشد . بدیهی است که آماده سازی مدارک مورد نیاز جهت گرفتن پذیرش تحصیلی نیز از اهمیت شایانی برخوردار می باشد. علاوه بر این، گرفتن بورسیه و کمک هزینه تحصیلی تضمین کننده موفقیت هر چه بیشتر دانشجویان در حین تحصیل بوده و دغدغه ها و نگرانی های مربوط به تامین مخارج تحصیل و زندگی را به میزان قابل توجهی برطرف می نماید.
در این راستا موسسه مهاجرتی پارس رادین آمادگی خود را در انجام تمامی مراحل دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی اعلام می دارد تا بدین وسیله، پیمودن این راه برای دانشجویان گرامی هموارتر سازد.
  • مشاوران پارس رادین در اولین گام، اقدام به انتخاب بهترین کشور با توجه به شرایط فرد متقاضی می نماید. برای نیل به این مقصود، متخصصان پارس رادین تمامی نکات و موارد مربوط به شرایط تحصیلی، اقامتی و سایر موارد در خصوص کشورهای مختلف را به متقاضی توضیح داده و بهترین کشورها را برای متقاضی انتخاب می کنند.
  • در گام دوم، مشاوران پارس رادین اقدام به ارائه مشاوره های بسیار گسترده ای در زمینه انتخاب رشته های با تقاضای کار بالا و کاربردی متناسب با بازار کار در آینده، می نماید.
  • در گام سوم، آماده سازی حداقل مدارک متقاضی (Minimum Requirement) که از سوی موسسات آموزشی (مدارس، کالج ها و دانشگاه ها) تعیین گردیده، آماده خواهد شد.
پذیرش تحصیلی
توجه به این نکته که دانشگاه ها و کالج ها ممکن است مدارک متنوعی از دانشجویان متقاضی تحصیل در آنجا، درخواست نمایند، بهره گیری از تجربیات کارشناسان با تجربه در این زمینه امری ضروری و انکارناپذیر تلقی می گردد. مشاوران متخصص پارس رادین با اتکا به تجربه بسیار زیاد خود در زمینه گرفتن پذیرش تحصیلی و با آگاهی کامل از مدارک مورد نیاز برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی، تمامی این اطلاعات را در اختیار متقاضیان محترم قرار خواهد داد و شما را در آماده سازی و ترجمه تمامی مدارک مورد نیاز اعم از مدرک زبان، مقاله، رزومه تحصیلی، انگیزه نامه، برنامه تحصیلی، پرتفولیو حرفه ای و سایر مدارک، همراهی خواهد نمود.
همچنین مشاوران متخصص پارس رادین در زمینه مکاتبه با دانشگاه ها و کالج های مورد نظر متقاضیان، پیش از اقدام برای دریافت پذیرش تحصیلی، اقدامات لازم را انجام خواهند داد تا احتمال گرفتن گرفتن پذیرش تحصیلی را تا حد مطلوبی بالاتر برده و همچنین از پرداخت هرگونه هزینه اضافی شامل هزینه ارزیابی مدارک توسط دانشگاه ها و یا کالج ها (Application Fee)، هزینه پست مدارک به دانشگاه ها و یا کالج ها، هزینه ارزیابی مدارک توسط موسسات بین المللی و سایر موارد خودداری گردد.
نظر به اهمیت بالای موارد مورد اشاره و ضرورت بذل توجه و دقت کافی در خصوص تهیه و آماده سازی مدارک مورد نیاز، تمامی مراحل توسط کارشناسان خبره موسسه مهاجرتی پارس رادین انجام می شود.

اطلاعات کشورها

برای مشاهده اطلاعات کشورها روی نقشه کشور مورد نظر کلیک کنید

Page Title
انتخاب کشور

تماس با ما

  • شماره تماس: 88790181-021
  • شماره تماس: 88791340-021
  • ایمیل: Info@persianradin.com
  • آدرس: تهران، جردن، بلوار آفریقا، خیابان قبادیان شرقی، پلاک ۵، طبقه اول، واحد ۴

صفحات اجتماعی

نمایندگی مراکز

    کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس رادین میباشد