پورتفولیو

پورتفولیو

پارس رادین
اهمیت ساخت پروتفولیو امروزه از الزامات فارغ التحصیلان رشته معماری، مهندسان معمار و طراحان حرفه ایی به شمار می رود و این موضوع تنها به ارائه پورتفولیو به دانشگاه ها جهت گرفتن پذیرش تحصیلی ختم نمی شود، بلکه به همراه داشتن نمونه آثار معماران یکی از ارکان مهم در جذب کارفرمایان و بیشتر و بهتر جلوه دادن خدمات می باشد. از این رو، امروزه نه تنها دانشجویان رشته معماری و هنر، بلکه استودیوهای طراحی و همچنین شرکت های مشاور خدمات مهندسی، نیز به تهیه پورتفولیو بر اساس استانداردها و هارمونی های گرافیکی رو آورده اند.
نکته حائز اهمیت این است که هر هنرمند جدای خلق اثر، نیازمند ارائه مجموعه آثارش تحت عنوان پورتفولیو است. شایان ذکر است که پورتفولیو به صورت دیجیتالی یا چاپی در اختیار مشتریان، مدیران هنری، دانشگاه ها و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. ساختن پورتفولیو می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، مثلا به صورت آنلاین بر روی وب سایت هنرمند مورد نظر، به منظور آشنایی بیشتر جامعه هنری با وی قرار گیرد. همچنین جهت گرفتن سفارش کار یا ارائه به دانشگاه‌ها برای ادامه تحصیل و تحت تاثیر قرار دادن استاد راهنما، بسیار مورد استفاده می باشد.
پیش از ساختن پورتفولیو، ابتدا باید آثار خود را، اصلاح، تکمیل و قابل ارائه کنید. برای حرفه‌ای‌تر جلوه دادن مجموعه آثار لازم است به مواردی مانند بیوگرافی، توضیح تصاویر و چیدمان آنها که نقش کلیدی در کسب موقعیت‌های بهتر کاری دارند، توجه درخوری داشته باشید. در این مرحله، استفاده از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور و سایر موارد، کمک گرفته می شود و در حد نیاز پورتفولیو، از آنها استفاده خواهد شد.
متخصصان موسسه حقوقی مهاجرتی پارس رادین، در این زمینه به طور کامل همراه شما بوده و قادر هستیم شما و توانمندی هایتان را به بهترین شکل ممکن، ارائه کنیم. با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • شماره تماس: 88790181-021
  • شماره تماس: 88791340-021
  • ایمیل: Info@persianradin.com
  • آدرس: تهران، جردن، بلوار آفریقا، خیابان قبادیان شرقی، پلاک ۵، طبقه اول، واحد ۴

صفحات اجتماعی

نمایندگی مراکز

    کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس رادین میباشد